EPSON sponsorem wirtualnych wyścigów

EPSON sponsorem wirtualnych wyścigów

Wyścigi samochodowe są wydarzeniem, które w każdym pobudza dreszczyk emocji, zwłaszcza w momencie, kiedy możemy ich doświadczać bezpośrednio z kabiny pojazdu. Dzisiaj nie musimy jednak posiadać szybkiego samochodu, lub też takiego wynajmować, jechać wiele kilometrów na tor i dodatkowo płacić za możliwość skorzystania z niego. Nie musimy nawet wychodzić z domu. Wystarczy nam odrobina prądu, kawałek ściany i dobrej jakości projektor.

W tym roku firma EPSON została sponsorem wirtualnych wyścigów, które rozgrywają się na platformie iRacing – Eurosport eRacing sponsored by Epson. I mimo, że producent ten nie wypuścił na rynek nawet jednego zderzaka, a sprzęty, które produkuje mają za zadanie raczej stać w miejscu, niż rozwijać zawrotne prędkości, to firma ta zdolna jest dostarczyć nam niemałych wrażeń rajdowych. Znany kierowca symulatorowy Marcin Franczak z uznaniem rekomenduje projektor Epson EH-LS300, dzięki któremu będziemy mogli poczuć się jak Sobiesław Zasada wygrywający kolejne medale mistrzostw kraju i Europy.

Projektor EH-LS300

Foto: materiały prasowe

Projektor laserowy Epson EH-LS300 gwarantuje doskonałej jakości obraz o przekątnej do 120”. Wysoki współczynnik kontrastu zadba o precyzję wyświetlanych szczegółów a system Android TV dostarczy nam wielogodzinnej familijnej rozrywki. Całość dopełnia oszałamiający dźwięk w technologii YAMAHA, który dostępny jest również bez wyświetlania obrazu. Poprzez łączność Bluetooth, projektor może posłużyć wtedy jako samodzielny głośnik. Dostępne są dwie wersje kolorystyczne: czarna oraz biała.

Technologia kina domowego pozwoli przede wszystkim cieszyć się czasem spędzonym z bliskimi przy doskonałej rozrywce. Wspólna zabawa będzie wyśmienitym rozwiązaniem na długie deszczowe wieczory, imprezę czy wakacyjną nudę. Zapraszamy na zakupy do naszego sklepu www.fart24.pl 🙂

Źródło: Epson Polska

Foto: materiały prasowe


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *