Epson + Trójmiasto = Wakacyjne kino pod gwiazdami

Epson + Trójmiasto = Wakacyjne kino pod gwiazdami

Spędzanie tegorocznego lata w Trójmieście i okolicach jest okazją do udziału w seansach filmowych „pod chmurką”, w ramach jednego z dwóch cykli kinowych organizowanych przez Stowarzyszenie Kulturalne Hamulec Bezpieczeństwa.

Od 4 lipca począwszy, na scenie letniej plaży Gdynia Orłowo (wejście nr 17) będzie miejscem pokazów najciekawszych filmów kina światowego ubiegłych lat. Obrazy takie jak np. „Nienasyceni”, „Ja. Daniel Blake” czy „Moonlight” i inne, które wyświetlane będą o 21:30 pod gwiazdami gdyńskiego nieba, były wielokrotnie nagradzane na festiwalach w Cannes, San Sebastian czy Wenecji.

Inicjatywa pod patronatem Epson w partnerstwie z firmą Eurotrend. Partnerzy zapewniają przedsięwzięciu najwyższej klasy zaplecze technologicznego w postaci projektora instalacyjnego technologii 3LCD – Epson EB-Z8050W. Olbrzymia moc projektora (rzędu 7 tys. lumenów zarówno dla światła barwnego i białego), w połączeniu z rozdzielczością WUXGA gwarantuje realizm wyświetlanych kadrów i uzyskanie jakości znanej z sal kinowych w plenerze.

Zapraszamy na wakacyjne kino pod gwiazdami do Trójmiasta, a na zakupy do naszego sklepu www.fart24.pl 🙂

Źródło: Epson Polska.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *