Jeszcze raz EH-TW5700

Jeszcze raz EH-TW5700

Tym razem będzie krótko, gdyż pisaliśmy już o tym urządzeniu jakiś czas temu (link do artykułu: I znowu Epson górą). Wtedy mówiliśmy o pozytywnej opinii portalu videotesty.pl. Chcieliśmy tylko poinformować, że redakcja PC Format także docenia zalety projektora Epson EH-TW5700 🙂

Projektory do kina domowego cieszą się coraz większą popularnością. I nie ma w tym nic dziwnego, gdyż jakość wyświetlanego obrazu w tym momencie dorównuje już najlepszym telewizorom. A kiedy do dyspozycji mamy również oprogramowanie Android TV tak jak ma to miejsce w tym modelu, projektor staje na równi z ekranami typu Smart zapewniającymi fantastyczną rozrywkę dla całej rodziny. Epson EH-TW5700 tym razem został doceniony przez redakcję PC Format zajmującą się przybliżaniem czytelnikom świata technologii komputerowej.

Foto: materiały prasowe Epson

W tym przypadku redaktor Grzegorz Karaś również zachwala przede wszystkim oprogramowanie Android TV, które dostarcza olbrzymiej ilości frajdy. Dzięki niemu można pobierać przeróżne aplikacje tak, jak to ma miejsce na zwykłym smartfonie. W standardzie mamy natomiast Netflixa i YouTuba. Oczywiście do projektora możemy podłączyć podstawowe sprzęty tj. komputer, dekoder czy konsolę. Jakość wyświetlanego obrazu w teście redakcyjnym wypadła bardzo dobrze. Podobnie jak łatwość użytkowania i konfiguracji urządzenia. „Projektor pozwala cieszyć się filmami na wielkiej przekątnej już po ok. 15–20 minutach od chwili wyciągnięcia urządzenia z pudełka„- wspomina Grzegorz Karaś w swojej recenzji. To bardzo dobry czas, zwłaszcza jeżeli przez 10 minut musimy walczyć z naszym kotem bawiącym się wszystkimi elementami opakowania.

Jeżeli chodzi o wady EH-TW5700, redaktor mówi przede wszystkim o nieco głośnej pracy projektora: ” Projektor uruchomiony w trybie jasnego kina – czyli, innymi słowy, świecący najmocniej – jest trochę głośny. W praktyce jednak za dnia, czyli w czasie, kiedy dźwięki otoczenia są donośniejsze, nie przeszkadza to tak bardzo i szum układu chłodzącego gubi się w tle.” Wygląda więc na to, że cecha ta nie uprzykrzy nam za bardzo życia.

W ostatecznym rozrachunku projektor został oceniony bardzo wysoko. Stanowi doskonałą alternatywę dla telewizorów z oprogramowaniem Smart TV. Czekamy zatem na kolejne pozytywne opinie 🙂

Zapraszamy serdecznie na stronę naszego sklepu: www.fart24.pl


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *