Monitory interaktywne

Monitory interaktywne

Monitory interaktywne to niezastąpione urządzenia, które coraz częściej znajdują zastosowanie w szkołach zastępując tradycyjne tablice. Monitor interaktywny łączy w sobie funkcje tablicy, telewizora oraz zestawu do odtwarzania filmów. Dzięki temu przyczynia się do zwiększenia oszczędności w szkole, ponieważ nie trzeba kupować każdej z tych rzeczy oddzielnie.

Monitor interaktywny posiada intuicyjny ekran dotykowy, który można obsługiwać palcem. Sprawia to, że jest prosty w obsłudze zarówno dla dzieci jak i nauczycieli. Część z nich jest wyposażona także w technologię dotyku wielokrotnego (aż do 10 punktów dotyku równoczesnego), co zwiększa zakres możliwości korzystania z nich.

Obrazy wyświetlane przez monitory interaktywne mają bardzo wysoką jakość. Ponadto, od monitorów nie odbija się padające światło, co sprawia, że wszystkie elementy obrazów są dobrze widoczne. Dzięki specjalnym systemom ochrony wzroku są także bezpieczne dla użytkowników.

Chcesz, by w Twojej szkole także pojawiły się monitory interaktywne? W naszej ofercie znajdziesz sprzęt marek takich jak BenQ, Fitouch czy Newline. Każdy z nich idealnie nadaje się do przekazywania wiedzy w sposób interaktywny, sprzyjający zapamiętywaniu prezentowanych treści. Ponadto, posiadamy także monitory interaktywne zabezpieczone antyrefleksyjną szybą pancerną, które sprawdzą się zarówno w szkołach, jak i w galeriach handlowych, dworcach kolejowych czy lotniskach.

Dowiedz się więcej o monitorach interaktywnych z naszej oferty


2 thoughts on “Monitory interaktywne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *