Nowe drukarki wielkoformatowe

Nowe drukarki wielkoformatowe

Potrzebujesz zeskanować projekt, który wykonałeś na arkuszu A1 albo A0? Po raz kolejny musisz jednak udać się do specjalistycznej drukarni i tracić czas na dojazd? Może zatem warto zainwestować w drukarkę wielkoformatową. Nowe urządzenia marki Epson łączą trzy podstawowe funkcje: drukowanie, skanowanie oraz kopiowanie.

Na rynku już wkrótce pojawią się dwa modele. Pierwszy z nich, Epson SureColor SC-T3100M obsługuje arkusze o rozmiarach do 24 cali, co pozwala z powodzeniem wydrukować materiały na papierze o formacie A1. Wysokiej jakości skaner CIS o rozdzielczości 600 dpi zeskanuje wszelkiego rodzaju plakaty, rysunki, projekty i dokumenty dbając przy tym o precyzję każdego szczegółu. Opracowane dane zostają bezpiecznie zaszyfrowane a użytkownicy mogą przesyłać je bezpośrednio do pliku, poczty lub serwera. Ponadto firma Epson oferuje dwa rozmiary wkładów atramentowych. Dzięki temu zarówno osoby korzystające z drukarki sporadycznie, jak i użytkownicy o większych wymaganiach będą oszczędzali pieniądze na tuszach.

Epson SureColor SC-T3100M

Foto: materiały prasowe

Drugim produktem jest drukarka Epson SureColor SC-T5100M. Od opisanego powyżej modelu SC-T3100M wyróżnia ją większy rozmiar. Urządzenie to obsługuje dokumenty o rozmiarze do 36 cali. Tym samym z powodzeniem poradzi sobie z formatami rzędu A0. I w tym przypadku wysokiej jakości skaner precyzyjnie opracuje skanowane dokumenty a oprogramowanie zaszyfruje je zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Niestety w parze z większym rozmiarem drukarki, będzie szła większa masa urządzenia, co może stanowić pewne utrudnienie przy pierwszym montażu.

Epson SureColor SC-T5100M

Foto: materiały prasowe

Urządzenia wielkoformatowe stanowią znaczne ułatwienie podczas pracy, zwłaszcza kiedy mamy do czynienia z dokumentami o znacznym rozmiarze. Może się okazać, że przy regularnym ich wykorzystywaniu, koszt zakupu zwróci się stosunkowo szybko. Zapraszamy zatem na stronę naszego sklepu: www.fart24.pl 🙂


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *