Projektory – który wybrać?

Projektory – który wybrać?

Projektor to obecnie niezbędny element wyposażenia każdego biura. Coraz częściej chcemy korzystać z niego także w warunkach domowych. Dowiedz się więcej o zaletach tych urządzeń i już dziś wybierz model, który spełni Twoje oczekiwania.

Projektor mobilny

Jeśli potrzebujesz projektora, który będzie często przenoszony z miejsca na miejsce, powinieneś zdecydować się na projektor mobilny. Dzięki swoim niewielkim kształtom i wadze, można go będzie wykorzystać w wielu sytuacjach zarówno w warunkach domowych jak i w biurze.

Twoje własne kino domowe

Jeśli Twoim marzeniem jest stworzenie w swoim domu kina domowego z prawdziwego zdarzenia, projektor umożliwi Ci osiągnięcie tego celu. To idealne rozwiązanie dla wielbicieli filmów, którzy cenią sobie wrażenia kinowe w domowych warunkach. Dobierając projektor do kina domowego musimy kierować się przede wszystkim własnymi potrzebami oraz parametrami pomieszczenia. Zaczynami od zaprojektowania w którym miejscu chcielibyśmy umieścić projektor i jakiej wielkości obraz chcemy wyświetlić. Na podstawie tej informacji zawężamy nieco krąg pasujących modeli. Kolejne ważne parametry to rozdzielczość – w przypadku kina domowego  najczęściej wybierana do FullHD .  Kolejnym ważnym parametrem jest kontrast. W kinie domowym zapewnia nam wyraziste kolory, a co za  tym idzie szczegółowe odzwierciedlenie  obrazu. W doborze projektorów zwracamy również uwagę na żywotność lampy oraz technologię – obecnie na rynku znajdziemy projektory DLP, 3LCD , LED i LASER. Projektor wraz  z  odpowiednim nagłośnieniem pozwala stworzyć własne kino domowe dobrane do potrzeb.

Do biura i na konferencje

Projektor w biurze ma wszechstronne zastosowanie. Może być wykorzystywany zarówno do prezentacji nowego produktu, oferty firmy jak i materiałów szkoleniowych dla pracowników. Ze względu na to, że często wyświetlane pliki będą zawierały tekst, dobrze zainwestować w projektor wyświetlający obrazy w wysokiej rozdzielczości, tak by najmniejsze szczegóły były czytelne. Ważne są także takie parametry jak jasność i kontrast.

Jeśli nadal nie wiesz jaki projektor sprawdzi się najlepiej w Twoim przypadku, skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci wybrać model, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Wszystkie modele znajdziesz na www.fart24.pl .


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *