Wyprawa na Biegun Północny

Wyprawa na Biegun Północny

„Nieważne jaki bój toczymy ze światem,
Nieważne ile zbrój wkładamy przy tym i masek,
Jakimi tu czyni nas każda z ról i przypiętych łatek,
Będziemy zawsze dziećmi naszych ojców i matek”

Takimi słowami Kamil Rutkowski znany także jako „Zeus” w piosence „Będziemy dziećmi” przypomina nam, że każdy z nas ma w sobie dziecko. Z łezką w oku wspominamy błogie lata, kiedy największym problemem był deszcz i nie mogliśmy wtedy wyjść na dwór. I mimo, że pesel niemiłosiernie przypomina nam, że młodsi nie będziemy, przyznajcie, każdy lubi w ukryciu otworzyć jajko z niespodzianką i chapsnąć mlecznej czekolady.

Świat widziany oczami dziecka jest pełen barw. Takim widzą go też pracownicy marki Epson, którzy wraz z Nuevo Design odpowiadają za wywołanie niezliczonej liczby uśmiechów na twarzach setek dzieci. Współpraca obydwu firm zaowocowała powstaniem niezwykłej multimedialnej wystawy. „Wyprawa na Biegun Północny” (Winter Wonderland) sprawiła, że dzieci w Dubaju mogły doświadczyć spotkania ze Świętym Mikołajem, pomachać bałwanowi i poczuć zimowy klimat koła podbiegunowego.

Projekt łączył pracę aktorów oraz niezwykle barwne i wyraziste projekcje wyświetlane na ścianach i podłodze w promieniu 360°. W tym celu wykorzystano siedem projektorów Epson EB-L20000U, zapewniających jasność obrazu na poziomie 20 000 lumenów. Ponadto urządzenia te zagwarantowały najwyższej jakości rozdzielczość, dzięki której widoczny był każdy szczegół a kolory były nasycone i wyraziste. Mimo codziennej 12- godzinnej pracy, projektory niezawodnie spełniały swoje zadanie. Za ich przyczyną dzieci mogły prawdziwie doświadczyć klimatu Bieguna Północnego.

Epson EB-L20000U

Foto: materiały prasowe

Projektor EB-L20000U jest niezwykle wszechstronnym urządzeniem, które może zapewnić najwyższej jakości obraz na wszelkiego rodzaju imprezach, festiwalach, targach, ale także w galeriach handlowych, projektach edukacyjnych czy w biznesie. Na przykładzie wystawy multimedialnej „Wyprawa na Biegun Północny” widzimy, jak wielkie znaczenie ma on w edukacji. Jak się okazuje, podobne rozwiązania znajdują coraz szersze zastosowanie w środowiskach naukowych. Szczególnym miejscem, w którym można przekazywać dzieciom wiedzę na temat omawianego zagadnienia są muzea. Wystawy multimedialne stanowią bowiem doskonałe uzupełnienie treści historycznych. Dzięki projektorom dzieci mogą „zanurzyć się” w zaprezentowanym świecie i dotknąć wyświetlanych obrazów. Bezpośredni kontakt z obrazem ma szczególne znaczenie w zdobywaniu wiedzy, najmłodsi z nas chłoną bowiem świat wszelkimi zmysłami, z których dotyk odgrywa wyjątkowo istotną rolę.

Projektor EB-L20000U uświetni nawet potężne koncerty i festiwale.

Foto: materiały prasowe

Najwyższa jakość, wszechstronność i niezawodność nie muszą wiązać się z niezwykle skomplikowanym montażem. Kompaktowa obudowa czyni instalację znacznie prostszą i szybszą. Wbudowana kamera daje możliwość zdalnej konfiguracji i diagnostyki wyświetlanego obrazu a dzięki oprogramowaniu Professional Projector Tool firmy Epson bez problemu można konfigurować instalacje wielostanowiskowe. Możliwość wyświetlania obrazu o przekątnej do 1000 cali sprawia, że projekcje są widoczne z dużej odległości a pięcioletnia gwarancja zapewnia nam spokój w użytkowaniu.

Multimedialny obraz stanowi doskonały zamiennik dla banerów reklamowych

Foto: materiały prasowe

Wyjątkowe projekty wymagają wyjątkowych rozwiązań. A wyjątkowym projektem jest wszystko co dobre, co stanowi wspaniałą rozrywkę. Co do wyjątkowych rozwiązań… zostawiam tutaj linka do naszego sklepu: www.fart24.pl 🙂


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *